Smaller Default Larger

Superpomocnicy bibliotekarza szkolnego!

Bez wątpienia można stwierdzić, że biblioteka szkolna jest miejscem wyjątkowym. A tę wyjątkowość tworzą przede wszystkim uczniowie naszej szkoły — aktywni czytelnicy, którzy podczas przerw i po lekcjach działają na rzecz biblioteki.

Chętni uczniowie nie tylko dobrowolnie angażują się w życie biblioteki, pomagają w pracy bibliotekarza i promują czytelnictwo w szkole, lecz także włączają się w akcje czytelnicze, uczestniczą w konkursach, zawsze służą swoją pomocą oraz pomagają koleżankom i kolegom w wyborach czytelniczych.

Dzieci i młodzież skupieni wokół szkolnej biblioteki to pełni pasji i zaangażowania w działania czytelnicze uczniowie, którzy są wizytówką naszej szkoły. To superpomocnicy, dzięki którym biblioteka jest miejscem radosnym, otwartym i przyjaznym dla każdego.

Dziękuję wszystkim małym i dużym superpomocnikom za dotychczasowe zaangażowanie i pomoc oraz zapraszam kolejnych moli książkowych do przyłączenia się do nas. Na pewno nie będzie nudno!

 

Judyta Rosin-Kiełtyka